Pravidla

22. ledna 2012 v 14:27 | HanisShka
× NEJDŮLEŽITĚJŠÍ:
Pokud chcete začít hrát, musíte být ze začátku aspoň trochu aktivní a komunikovat. Ten, kdo si do 14 dnů nenajde bydlení, nezačne se vzdělávat a nenakoupí si základní potřeby, ve hře končí a může začít hrát znovu až za dalších 14 dní.


× Registrace simíka:
- Vaše jméno se musí skládat minimálně ze dvou slov. Můžete je mít francouzské, anglické, české i jiné, ale ne například: Jablko Větev. Jména tohoto typu nebereme. Do příjmení můžete doplňovat -OVÁ (ale jen v případě, že jméno i příjmení budou české).
- Vzhled simíka necháme na Vás. Budete mít na výběr z mnoha vzhledů vlasů, očí, tváří atd... Nebo je tu také možnost, že si simíka vytvoříte sami a pošlete nám ho na náš e-mail.

× Začátek nového života:
- Jako první se musíte porozhlédnout po nějakém domě či bytu, jinak to bude tak, jako by Vás simík bydlel pod mostem.
- Dále si nakoupíte základní potřeby, jako je jídlo, drogerie, několik párů oblečení do každého počasí a společnosti, základní nábytek jako je postel, šatní skříň nebo stůl či telefon. Pokud tak neučiníte, do týdne Vás upozorníme, a pokud i tak nenakoupíte, do dalšího týdne vymažeme Váš účet.
- Zajistíte si vzdělání. Máte v nabídce několik škol, několik oborů a různou délku studování. Tady budeme komunikovat jen přes e-mail. Budete dostávat různé úkoly, které budou prospívat celému VIWO.
- Pokud vypotřebujete své základní potřeby, jděte si koupit nové. U každého produktu je jeho životnost a podle toho se také budete zařizovat. Pokud ne, my to zkontrolujeme a podle toho vyhodnotíme, zda onemocníte či budete umírat hlady aj.

× Studování:
- Nejprve jsme přemýšleli, že bychom dali povinnou základní školu, ale nakonec jsme se rozhodli, že základní školu vynecháme úplně a bude dostupná jen pro malé děti. Stáří simíků a dětí bude skoro stejná, jako ve hře The Sims 2.
- Školy se dělí na obtížnosti - takže Výuční list získáte po několika málo splněných úkolech - a vysokou školu absolvujete se splněním několika úkolů navíc. Všechny úkoly budou prosperovat našemu VIWO a S7 Team blogu.
- Za plnění různých úkolů budete dostávat body.

× Práce a brigády:
- Na brigádě můžete pracovat, i když ještě nejste vystudovaní. Za brigádu se nebudou rozdávat body, protože to bude opravdu lehká práce.
- Po dokončení vzdělání buď můžete nastoupit na jiný obor a vystudovat ten nebo si najít práci a sledovat různé castingy.
- V práci budete také plnit úkoly, ale už jich nebude tolik jako ve škole - ale pokud si je vyžádáte kvůli bodům, může jich být víc - a ty úkoly také budou prosperovat celému VIWO a S7 Team blogu. Práci sháníte podle toho, na co jste se vystudovali. Je lepší si práci a studium projít dříve, než se někam přihlásíte. Pokud budete dobře plnit Vaše úkoly, budete za to dostávat body. Pokud je plnit nebudete a neomluvíte se, body se strhnou z Vašeho účtu či budete moct dostávat pokuty - budete si moct vybrat. Postupem času po dobrém plnění úkolů zvyšujete své šance na povýšení. Čím víc budete povýšeni, tím méně budete dostávat úkolů za větší peníze, za více bodů a za větší časový úsek pro splnění. Jakmile dosáhnete nejvyšší možné úrovně, sotva budete dělat nějaké úkoly, ale budete dostávat odměny, jako byste pracovali každý den.

× Systém výplat:
- Po celém týdnu si prohlídneme všechny Vaše práce a sesčítáme získané peníze. Připíšeme Vám je na účet a vy si budete moci dělat co chcete. Takže výplata bude jednou týdně.

× Systém bodování:
- Za každý splněný úkol dostanete určitý počet bodů - podle toho, jak se Vám to povedlo a na kolik % jste splnili zadaný úkol - možnost bodů a peněz bude vždy uveden v e-mailu.
- Stane se, že tu uvidíte něco, co byste chtěli i do Vaší hry či budete chtít něco z tohoto blogu použít na svůj. Pokud to bude nějaká věc, vlasy, oblečení aj., nejdříve si to bude muset pořídit Váš simík a pak teprve za určitý počet bodů Vám poskytneme odkaz na stažení. Pokud se bude jednat o blogovou věc, budeme za to chtít jen body Vašeho simíka, nikoliv peníze.

× Omluvenky:
- Jakmile budete vědět, že teď buď na hru nebudete mít čas či náladu, stačí napsat jen jednoduchou omluvenku do naší kanceláře a budete omluveni na tu dobu, o kterou prosíte. Samozřejmě pokud bude omluvná doba vyšší než 1 měsíc (kvůli ne tak důležitému důvodu), strháváme Vám za každý den 1 bod a 100 korun.

× Půjčky:
- Je možné, že se Váš simík dostane do mínusu a vy nebudete mít peníze. Stačí si jen v bance zažádat úvěr, určit si měsíční splátku, výši půjčky a vuala, máte peníze. O splácení se nemusíte starat - budeme vám to automaticky odečítat. Samozřejmě banka Vám poskytne půjčku jen v tom případě, že budete mít práci a budete schopni půjčku splácet.

× Castingy:
- Na castingy mají šanci jít i nevyučení. Většinou však na castinzích je nutné nějaké to vzdělání mít. U každého castingu budou podmínky přijetí: barva vlasů, pohlaví, věk, vzdělání.
- U tohodle se stačí jen přihlásit a čekat na e-mail, zda Vás přijali či ne.
- Bude tam také uvedeno, čeho se to týká (film, realityshow, klip, seriál, komix...) a jaká výše peněz Vás čeká za tuhle práci a kolik bodů za to dostanete (většinou je to určeno podle velikosti projektu). Dále k tomu budou nabízené určité služby (photoshooty, wallpapery, blendy, avatary), které vlastník simíak bude moci použít kamkoliv.

× Služby:
- Váš simík si také bude moci odpočinout. V práci poprosí o placenou dovolenou, zaplatí si dovolenou pomocí cestovní kanceláře, a odjede si na tu určitou dobu někam k moři. Doba, kterou strávíte u moře, se bude proplácet a vy budete vydělávat, i když nic neděláte. Taky se na tu dobu zastavují všechny vaše základní potřeby, poplatky za bydlení. Celá hra se pro Vás tímto zastavila a ještě k tomu budete vydělávat jak peníze, tak body.
- Přes realitní kanceláře si můžete najít dům, který je slevněn z normální ceny, či k tomu máte nějaké bonusy (2 týdny neplatit poplatky). Realitní kanceláře také poskytují bydlení pro dvě a více osob. Tím pádem se Vaše náklady na dům půlí. Samozřejmě za jejich službu si něco málo připlatíte.
- Rekreační pobyty. Pokud je Váš simík nemocný (jen z důvodu, že se nestaráte o jeho základní potřeby), nutně potřebuje ozdravný pobyt - v lázních, aby se uzdravil. Podle závažnosti onemocnění se bude také odvíjet doba. A za každý den zaplatíte určitou peněžní částku.
- Zvířecí útulky. Jestli si Váš simík připadá osamělý, může si pořídit mazlíčka, stačí si o něj jen napsat a pak se o něj také starat (stejně, jako o simíka se základními potřebami).
- Pojišťovnictví. Vcelku jednoduchá věc. Pokud se chcete před něčím pojistit, nikdo Vám v tom nebrání. Pokud se Vám stane něco, na co jste se pojistili, dostanete odškodnění v podobě peněz či bodů.
- SimSalóny. Sem patří kadeřnictví, manikůra atp. Stačí si jen vybrat a za službu zaplatit. Po změně Vašeho účesu změníme Vaši profilovou fotku na aktuální vzhled.
- Poradny. Pokud máte s něčím problémy, stačí se nás zeptat a my se pokusíme co nejdříve odpovědět. Týká se to hlavně VIWO.
- Nemocnice. Slouží hlavně pokud se Vašemu simíkovi nestaráte o chrub, či musíte jít na povinnou prohlídku k lékaři či máte i jiné problémy.

× S7 Team centrum:
- Zde jsou různé věci, které odkazují na náš hlavní blog. Různé komixy, downloady atd...

× Ceny
- Sem patří hlavně bodový systém. Naleznete zde různé podrobnosti a také formulář, který vyplníte a pošlete do komentářů, abyste získali danou věc za dané body.

× Hollywood:
- Sem se dostanete, pokud se proslavíte. Je to centrum všeho hlavního dění celebrit a věcí spřáhnutých kolem. Stačí ho jen sledovat a hned víte, o čem je řeč.

× Vymazání své registrace:
- Pokud už vás hra nebaví, stačí jen vyplnit dotazník v TÉTO rubrice. Na e-mail Vám přijde, že Váš simík byl úspěšně smazán. Pokud se budete chtít znovu přihlásit, nebude v tom žádný problém.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama