Účel hry

22. ledna 2012 v 13:44 | HanisShka
Asi nejdůležitější otázkou je, co je vůbec účelem hry?

Účel hry je jednoduchý. Vytvoříte si simíka, dostanete peníze pro začátek hry a zařídíte si věci tak, aby Vás simík měl vzdělání, bydliště a práci. Postupem času se budou zveřejňovat castingy od našich jednotlivých filmových štábů, budou nabízet nahrání hudebních klipů, filmů, seriálů, reality show, komixů, fotopříběhů... a tím se bude Váš simík stávat slavnější, bohatší a důležitější.

Je tu především nutná komunikace skrz Vaši e-mailovou adresu, kterou nám dáte hned při registraci. Váš majetek, peníze a dosaženou hodnost ve vzdělání, diskografii či filmografii budete mít uloženou v matrice pod Vaším jménem.

Pokud budete tuto hru hrát déle než 2 měsíce a dokážete sem přilákat více než 3 lidi, budete si moct založit vlastní podnikání. Budete si moci psát své scénáře, navrhovat vlastní příběhy, vytvářet vlastní nábytek, domy, vlastní oblečení, zapojovat se do vývoje našeho virtuálního světa a samozřejmě budete mít více možností v oblasti naší hry, než ti, kteří tu budou kratší dobu.

Jakmile se Váš simík bude stávat slavnější a slavnější, bude si ho všímat náš zpravodaj a informovat ostatní celebrity a veřejnost, co se právě chystáte udělat, co jste dělali a jaké projekty Vás dále čekají.

Ale nemusíte se nutně stát celebritou. Můžete pracovat jako novináři (lépe řečeno paparazzi), módní návrháři, scénáristi, grafičtí profesionálové, redaktoři novin. Můžete si udělat svůj vlastní svět a najímat své vlastní lidi. A to vše budete moci mít jen pomocí našeho VIWO a svého e-mailu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama