FAQ - Odpovědi na nejčastější otázky

4. března 2012 v 20:13 | HanisShka
× O co ve hře půjde?
- Jednoduché vysvětlení. Půjde o to, abyste proslavili svého simíka (své virtuální já) ve směrech, které byste v životě chtěli dokázat vy. Tento blog je přizpůsoben tak, aby šlo téměř vše, co je i v možnostech hry.

× Co pro to všechno musím udělat, abych se mohl/a zaregistrovat?
- Stačí vyplnit jen dotazník, který je uložen na hlavním blogu S7 Teamu - ZDE. Vlastnosti, příběh, styl simíka si nadiktujete dle svého gusta ZDE. Do začátku hry dostanete určitou částku peněz. Povinně si musíte pořídit bydlení (buď přes realitní kancelář nebo přímo v nabídce domů).

× Při registraci mám poslat životopis - jak dlouhý by měl být?
- Na délce nezáleží. Na tvém matričním profilu zveřejníme vše, co o sobě napíšeš.

× V jaké verzi the Sims se bude hrát?
- Hraje se ve hře The Sims 2.

× Musím simíka, se kterým pak budu hrát, tvořit já nebo to uděláte vy?
- Bude to na tobě. Někteří dávají přednost před vlastním simíkem, někteří zase před pohodlným sledováním výroby od někoho cizího. Každopádně pak budeme potřebovat funkční soubor s tvým simíkem, abychom s ním mohli dělat fotky.

× Na co potřebujete simíky, se kterými budeme hrát?
- Jde o to, že se na blogu budou vyskytovat konkurzy na různé filmy, reklamy, komixy, hudební klipy atd. A abychom tam mohli dát Vašeho simíka, musíme si ho nejprve vytvořit.

× Co si musím zařídit pro simíka jako první?
- Nejprve bydlení (přes realitní kancelář nebo rovnou z katalogu bydlení). Poté si prohlédněte studijní možnosti. Simík bez studia nebude moci naplno pracovat. V seznamu volných míst v práci zjistíte, jaké podmínky pro to potřebujete. Práci si vybíráte dle vašeho životního snu. Pokud není práce pro Váš životní sen, vyberte si podobnou práci, od které se pak budete moci dále rozvíjet ke svému životnímu snu. Po výběru studia, bydlení a plánování práce si pořiďte základní potřeby pro Vašeho simíka - v rubrikách je uvedeno, kolik čeho vydrží na celý měsíc či dva.

× Co se stane, když nebudu dodržovat základní potřeby?
- Dostáváme se k rubrice NEMOCNICE. Váš simík podle vážnosti zanedbatelnosti přestane navštěvovat studium, zatrhneme pravidelný přísun vyplácení "nezaměstnanosti" a simík může i vážně onemocnit. Pokud se to stane, navštívíte lékaře, který Vás uzdraví hned poté, co si zase nakoupíte základní potřeby a může pokračovat ve hře.

× Co se stane, když mi dojdou peníze nebo se zpozdím s platbami za dům apod.?
- Můžete si půjčit z našic simíkovských bank - upozorňujeme, že naše banky půjčujou bez úroků navrch. Splácet však musíte včas.

× Můžu hrát i za více simíků?
- Prozatím to možné není. Je to zatím jen projekt v začátcích a musíme se ujistit, že i tu základní úroveň budeme stíhat.

× Když budu studovat nebo pracovat, budu plnit nějaké úkoly?
- Ano, budete. Úkoly budou zařazeny podle obtížnosti a tématu vašeho zaměstnání/vzdělání. Úkoly to budou lehké, budete za ně dostávat zaplaceno (plat podle obtížnosti a odměna podle povedenosti; plat je na 100% jistý za splnění úkolu, odměna je podle toho, jak hezky to vypadá) jak při studiu, tak při práci. Odměnou také budou body, za které si pak budete moci stáhnout věci, domy, auta či oblečení, které bude Váš simík vlastnit, do Vaší hry.

× Až bych pracoval jako žurnalista (paparazzi, novinář), mohu dělat rozhovory s ostatními hvězdami tohoto VIWO?
- Rozhodně ano! Pokud budete chtít udělat rozhovor, musíte být v práci pro žurnalisty a novináře. Po určité době práce Vám přijde e-mail s oznámením, že už můžete terénně pracovat a dělat rozhovory s ostatními slavnými simíky. Podle délky, zajímavého obsahu a pravopisu se určí výše platu a odměna jak v penězích, tak i v bodech.

× Mohl/a bych psát i vlastní povídky, které byste tu zveřejňovali?
- Tato možnost tu je. Nemusíte být ani zaměstnáni, nemusíte mít ani vystudovanou školu. Stačí, když pošlete svůj úvod a jednoduchý přehled děje povídky (nebude problém, když ani nebudete mít děj pořádně vymyšlený, stačí dobře propracovaný úvod) do jednoho z našich knižních nakladatelství a ti pak rozhodnou, zda povídku zveřejnit či ne. Prohlížejte si všechny naše firmy a porovnávejte ceny a výhody těchto firem. Každá bude mít jiný ceník a jiný honorář, jiné výhody a tak je dobré porovnat všechny firmy.

× Mohl/a bych tu také zveřejňovat svou grafiku?
- Samozřejmě. Je to to samé, jako u zveřejňování vlastních povídek. Stejné podmínky, stejné výhody i nevýhody, stejné ceníky a honoráře.

× Jak funguje sbližování mezi simíky?
- Na blogu se nachází seznamka, ve které se můžete dát dohromady. Domluvíte se mezi sebou, že se Vaši simíci vezmou. Jen v tomto případě budete moci hrát za dalšího simíka, pokud se jim narodí děti. O to víc budete mít šanci na slávu (určitá zvyhodnění, více bodů a více peněz a příspěvků).

× Jak se můj simík dostane ke slávě?
- Je několik způsobů. Buď se k tomu tvrdě vypracuje a začne se vzdělávat a pak usiluje o místo v práci a při tom plní úkoly a odemikají se mu určité možnosti, podle kterých se pak dostane na vrchol. Další možností je, že si zaplatí služby u jedné z našich firem a bude doufat, že se jeho "dílo" uchytí a zveřejní. To však není úplný konec. Ten simík se stane opravdu slavný jen tehdy, když se dostane do zpravodaje a začnou se mu hrnout nabídky.
Další možností je, že se simík přihlásí do nějakého konkurzu, která se konají pod taktovkou našich S7 Team štábů. Konkurzy však mají také nějaké podmínky (vzdělání, kurzy, praxe, dlouhodobost registrace).

× Co když nemám náladu nebo čas, abych tu byl/a tak často?
- Nevadí to. Ale doporučujeme Vám, abyste si prohlíželi e-mail aspoň jednou za 3 týdny. Na úkoly budete mít dostatečný čas a pokud nebudete moci hrát, napíšete nám jen v rubrice OMLUVENKY důvod a jak dlouho se tu neobjevíte. Hra se pro Vás v tu chvíli stopla a Vašemu simíkovi nebude nic ze základních potřeb ubývat, nájemné se nebude přičítat a výplata se nebude vyplácet.

× Co mám dělat, když už mě hra nebaví a chci skončit?
- V rubrice Matrika je rubrika, do které napíšete, že chcete skončit. Budete se řídit danými pokyny a Váš simík se co nejdříve vymaže. Byli bychom rádi, kdybyste to dělali takhle a ne tak, že sem přestanete chodit. Bude to pro nás tak lepší a hlavně přehlednější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama