Realitní kanceláře

4. března 2012 v 21:10 | HanisShka
K čemu jsou dobré realitní kanceláře, když si můžete sami vybrat dům z katalog?

Realitní kanceláře Vám totiž seženou byt nebo dům na míru za příjemnou platební částku. Ale samozřejmě tyto služby nedělá zadarmo. K obžítnosti vyhledávání nemovitosti si účtuje určitou částku. Veškeré informace Vám realitní kancelář pošle e-mailem hned po vyplnění formuláře.

1. Vaše přezdívka
2. Jméno Vašeho simíka
3. Dům či byt?
4. Kolik pokojů?
5. Se zařízením nebo bez? (Tím se mysí základní zařízení domu/bytu - postel, skříň, vana, wc, jídelní stůl, kuchyňský pult, sporák, vývoz odpadků, telefon)
6. Zařízení navíc? (Pokud ne, otázku nevyplňovat. Pokud ano, uveďte jakékoliv jiné zařízení, které není uvedeno v předešlé otázce).
7. V centru města, na okraji města, ve vesnici?
8. Se spolubydlícím, bez spolubydlícího? (Pokud se spolubydlícím, musí se nabídnout někdo jiný z hráčů, který se bude chtít o svůj dům podělit a tak platit jen poloviční náklady - často se tento bod nedokáže splnit, protože předchozí otázky toho hodně ovlivňují).

Po vyplnění registrace Vám bude nabídnuta řada domů či bytů z aktuální nabídky, pokud si napíšete o spolubydlícího. Pokud si vyberete bez spolubydlícího, bude Vám nabídnut jeden dům či byt, který vyhovuje všem Vašim požadavkům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama