Rekreační pobyty

4. března 2012 v 21:48 | HanisShka
Rekreační pobyty fungují stejně jako omluvenka (vše, co se týká vašeho simíka, se zastaví - práce, úkoly, nájemné, ostatní povinnosti) s tím rozdílem, že si rekreační pobyt můžete dovolit kdykoliv.

Jsou tu však podmínky, kterých se musíte držet.

Pokud chcete na rekreační pobyt z důvodu odpočinku (neustálá hra po dobu 1 měsíce, včasné plnění všech úkolů, včasné nakupování základních potřeb, bezproblémový hráč): Firma hradí celý váš pobyt. Max. počet dní na pauzu je: 21. Dostanete 3 body a 2 dny zasloužené dovolené se přičtou k Vašemu nynějšímu stavu dovolené.

Pokud chcete na rekreační pobyt jen tak (přerušovaná hra pomocí včasných omluvenek, včasné plnění úkolů, bezproblémový hráč, včasné nakupování zkl. potřeb): Firma hradí celý váš pobyt. Max. počet dní na pauzu je: 16. Dostanete 2 body a 1 den dovolené se přičte k Vašemu nynějšímu stavu dovolené.

Pokud chcete na rekreační pobyt (přerušovaná hra bez omluvenek, včasné plnění úkolů, včasné nakupování zkl. potřeb): Firma hradí 3/4 z Vašeho pobytu. Max. počet dní na pauzu je: 10. Dostanete 1 bod navíc a 500 Kč.

Pokud chcete na rekreační pobyt (přerušovaná hra bez omluvenek, pozdní nebo žádné plnění úkolů, pozdní nakupování zkl. potřeb): Firma hradí 1/2 z Vašeho pobytu. Max. počet dní na pauzu je: 5. Dostanete 500 Kč navíc.

Pokud máte rekreační pobyt nařízen z důvodu nemoci (bez nákupu zkl. potřeb až simík onemocněl a teď je po léčení; na všechna ostatní hlediska se nebere ohled): Firma hradí jen 15 % z pobytu. Max. počet dní na pauzu je: 2. Dostanete 100 Kč navíc.


Vyúčtování přijde ještě před rekreačním pobytem. Pokud budete chtít registraci změnit, stačí na e-mail odpovědět, že tuto možnost nechcete. Avšak váš prospěch ve hře se bude počítat i dál a bude se na něj brát ohledy i poté, co o rekreační pobyt požádáte podruhé. Proto doporučujeme, abyste v odpovědi uvedli i to, že chcete požádat o vynulování Vašeho prospěchu ve hře - od té chvíle se bude Vaše neustálá hra, omluvenky apod. počítat od 0vé úrovně a vy tak budete mít možnost na tu nejvýhodnější nabídku, pokud si dáte záležet.

Formulář:
1. Vaše přezdívka
2. Jméno Vašeho simíka
3. Váš e-mail

Do komentářů vyplňte tento formulář a my se Vám co nejdříve ozveme na e-mail, na jaký typ rekreačního pobytu máte nárok.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama